Wybory już 15 października!

Przed nami czas bardzo ważnych decyzji. Już 15 października odbędą się wybory parlamentarne, w których zdecydujemy nie tylko o tym, kto zostanie posłem z naszego regionu.

Zdecydujemy, czy w ogóle utrzymany zostanie kurs na rozwój zapisany w wielu programach, z których korzystały opolskie miasta, miasteczka i wsie.

Odwiedziłem w ciągu ostatnich 4 lat wszystkie powiaty Opolszczyzny. Pamiętam radość mieszkańców z każdej wbitej łopaty i z każdej odebranej inwestycji. Uczelnie, szkoły, przedszkola i żłobki. Obwodnice, mosty, drogi i chodniki. Szpitale, remizy OSP, świetlice i boiska sportowe. Kanalizacje i nowe tereny inwestycyjne. To wszystko było możliwe dzięki miliardom złotych, które rząd Zjednoczonej Prawicy skierował do polskich regionów.

Przed nami jeszcze tak wiele do zrobienia Idź na wybory i wybierz Polskę, która chroni swoich obywateli, strzeże granic i wierzy w potencjał rozwojowy każdego polskiego regionu, powiatu i gminy. Znajdziesz mnie na liście Prawa i Sprawiedliwości, na pozycji nr 2.

Pójdź na wybory i razem wygrajmy bezpieczną przyszłość Polski i Opolszczyzny

Do zobaczenia!